Rezurekcja 2017

rezurekcja 2017O godz. 6.00 rano procesją, rozpoczęła się Msza św. Rezurekcyjna. Nabożeństwu przewodniczył ks. kan. Wiesław Kosek. Msza Rezurekcyjna była ostatnim punktem obchodów ku czci Zmartwychwstałego Pana. Liczne nabożeństwo połączone z procesją, zakończył koncert Orkiestry Strażackiej oraz salwy armatnie przygotowane przez pracowników Domu Polonii w Pułtusku. Zdjęcia

Kończąc przeżycia związane z Wielkim Tygodniem wyrażamy wdzięczność tym, którzy wspierali parafię podczas świątecznej pracy. Podziękowania kierujemy do: s. Jakubiny, za piękne dekoracje świątyni i wszelką pomoc; p. Dominikowi Pastewce i jego rodzinie za przygotowanie kościoła i liczną pomoc; Ochotniczej Straży Pożarnej, za czuwanie przy Grobie,;Panom, którzy przez cztery dni nosili baldachim oraz tym, którzy przyczynili się do uświetnienia liturgii - członkom asysty procesyjnej, Orkiestrze Strażackiej, dziewczynkom sypiącym kwiatkami, s. Brygidzie za opiekę nad dziewczynkami, młodzieży gimnazjalnej niosącej poduszki pod opieką s. Augustyny i p. Zuzanny Jarosik, pocztom sztandarowym i całej asyście procesyjnej.

Dziękujemy także Panu Burmistrzowi i Straży Miejskiej za pomoc w zorganizowaniu procesji oraz Panu Dyrektorowi i pracownikom Domu Polonii, za uatrakcyjnienie naszych uroczystości wielkanocnych armatami.

 

Nabożeństwa