Kapłani

 

Proboszcz

ks. kan. Wiesław Kosek

ksWieslawKosek2

Urodzony 1 listopada 1953

Święcenia kapłańskie przyjął 4 czerwca 1978

  • kanonik gremialny Kapituły Pułtuskiej
  • kapelan Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku - od 4 grudnia 2006
  • asystent kościelny KIK - od 4 marca 1998
  • kapelan Świat. Zw. Żołnierzy AK - od 4 października 1993
  • dziekan dek. pułtuskiego - od 27 sierpnia 1993
  • proboszcz parafii pw. św. Mateusza, Pułtusk - od 8 lipca 1993

06-100 Pułtusk, ul. Konopnickiej 1
tel. (023) 692 02 82

 

Wikariusze


Ks. mgr Marcin Lewandowski

dsc05902

Wikariusz od 2015


Ks. mgr Dariusz Witkowski

dsc09775

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wikarusz od 2016 roku.

 


Ks. mgr Michał Podgórski

DSC00419

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wikariusz od 2012 roku.

Tel. 607 048 600

 

Nabożeństwa